Dołącz do Cems Club Warsaw!

Razem z nami twórz
najciekawsze wydarzenia na SGH!

Wypełnij formularz

Cześć, miło nam Cię widzieć!

Kim jesteśmy?

CEMS Club Warsaw jest organizacją działającą przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, wspierającą prestiżowy program CEMS MIM (Master’s in International Management). CEMS Club zrzesza obecnych i przyszłych studentów programu, a także ambitnych i aktywnych studentów, oddanych działalności projektowej, zarówno lokalnej jak i międzynarodowej. CEMS Club zwiększa integrację między akademickim a biznesowym środowiskiem, prowadząc tym samym współpracę̨ z wieloma korporacyjnym partnerami.

Czym jest program CEMS MIM?

CEMS MIM to program menadżerski skierowany do studentów studiów magisterskich. Od 2005 plasuje się w 10 najlepszych programach tego typu na całym świecie.

CEMS MIM zrzesza profesorów z najlepszych uniwersytetów o profilu biznesowym, międzynarodowe korporacje oraz organizacje non-profit, którzy wspólnie dostarczają studentom zarówno niezbędną wiedzę teoretyczną jak i praktyczny know- how.

Czym chcesz się
zajmować?

W CEMS Clubie działamy na wielu obszarach oraz skupiamy się na wielu branżach. Dzięki nam możesz rozwijać się w kierunku, który najbardziej Cię interesuje lub znaleźć swoją nową pasję!

CEMS CHANCE CSR

Co pół roku zapraszamy na cztery dni do Warszawy ambitnych, uzdolnionych, lecz znajdujących w trudnej sytuacji finansowej, rodzinnej lub zdrowotnej uczniów gimnazjów i liceów. Nasi podopieczni często mają utrudniony start w dorosłe życie i nie są świadomi szans, jakie daje im los. Naszym zadaniem jest nauczyć ich te szanse dostrzegać i w pełni wykorzystywać, aby w przyszłości mogli odnieść sukces.

Project

Inspiring Solutions

To nie tylko największa studencka Konferencja dotycząca zastosowań IT w biznesie. Inspiring Solutions od 9 lat jest również pomostem łączącym środowisko akademickie, w szczególności osoby zainteresowane pogłębianiem swojej wiedzy o IT, ze światem biznesu. W związku z dynamicznym rozwojem tej dziedziny, wraz z naszymi Partnerami, uświadamiamy Studentom z całej Polski jak istotna jest znajomość i umiejętność wykorzystywania narzędzi IT w biznesie.

Project

Healthcare Business Forum

Wyjątkowa inicjatywa, której celem jest uświadomienie studentom uczelni medycznych i ekonomicznych korzyści wynikających z nawiązania współpracy tych dwóch środowisk. Dla studentów medycyny i farmacji jest to wyjątkowa okazja, aby odkryć zupełnie inne podejście do opieki zdrowotnej, natomiast studenci kierunków ekonomicznych będą mieli możliwość poznania ciekawej alternatywy dla pracy w typowo obleganych branżach. Pogłębienie dialogu między światem biznesu a światem medycyny ma także na celu podniesienie jakości usług medycznych w Polsce oraz sprowokowanie dyskusji na temat przyszłości opieki zdrowotnej w naszym kraju.

Project

The WARRoom Conference

Międzynarodowa konferencja dotycząca doradztwa strategicznego, przeznaczona przede wszystkim dla studentów programu CEMS MIM. Grupę jej uczestników stanowi 48 starannie wyselekcjonowanych studentów, z Polski oraz zagranicy. Przez 3 dni trwania konferencji zmierzą się oni z licznymi case studies, wezmą udział w warsztatach oraz różnego typu spotkaniach z przedstawicielami naszych partnerów korporacyjnych, czy dniach otwartych w ich warszawskich biurach. Poprzez udział w naszej konferencji mamy nadzieję przybliżyć uczestnikom tajniki pracy w branży doradztwa strategicznego, umożliwić sprawdzenie swoich umiejętności w rozwiązywaniu prawdziwych problemów biznesowych oraz przygotować do wymagającego procesu rekrutacyjnego.

Project

CEMS CHANCE CSR

Projekt CSR skierowany do młodzieży znajdującej się w ciężkiej sytuacji finansowej, zdrowotnej lub rodzinne

Inspiring Solutions

Łączy środowiska biznesowe oraz IT, aby wypracować najlepsze rozwiązania służące obu branżom

Healthcare Business Forum

Co roku studenci kierunków medycznych oraz biznesowych spotykają się, aby spojrzeć na służbę zdrowia z zupełnie innej strony

The WARRoom Conference

Międzynarodowa konferencja skierowana do studentów programu CEMS MIM zainteresowanych doradztwem strategicznym

Jak wygląda proces rekrutacyjny?

1

Wypełnij formularz poniżej

Poniżej znajdziesz formularz, który jest pierwszym etapem rekrutacji. Na pytania odpowiadaj szczerze, pokaż nam kim jesteś! Wypełnienie formularza nie zajmie Ci długo!

2

Przyjdź na assessment centre

Assessment Centre to zadanie w grupie, które będziesz rozwiązywać z innymi kandydatami. Nie stresuj się, nie musisz się do niego w żaden sposób przygotowywać.

3

Porozmawiaj z nami

Ostatnim etapem jest rozmowa z członkami naszej organizacji. Chcemy lepiej Cię poznać i porozmawiać o twoich zainteresowaniach i planach.

4

Witaj na pokładzie!

Po dołączeniu do CEMS Club Warsaw czeka Cię wiele wydarzeń integracyjnych oraz możliwość dołączenie do zespołów projektowych najbardziej interesujących Cię inicjatyw.

Wypełnij formularz

powered by Typeform